FAQ - Najcześciej zadawane pytania!1. Nie wiem jak mam się ubrać, nigdy wcześniej nie chodziłam do Fitness Klubu.

Wiele kobiet ma ten problem. Pewnie kiedykolwiek uprawiałaś jakiś rodzaj sportu, bądź jeździłaś na rowerze. Ubierałaś się wtedy tak, aby było ci wygodnie i abyś swobodnie się czuła. Nie obawiaj, się więc, na naszych zajęciach nie musisz mieć specjalnego ubioru. Wystarczy jakiś strój sportowy, typu dres, bądź legginsy, które na pewno znajdziesz u siebie w domu oraz koszulka. Najważniejsze, abyś czuła się swobodnie i aby nic nie ograniczało twojego ruchu. Ważne są buty, które zawsze zmieniamy przed wejściem na salę. Proponujemy buty do fitnessu, lub do biegania. Na zajęciach Joga i Zdrowy Kręgosłup, polecamy cienkie koszulki z długim, bądź krótkim rękawkiem i getry na kostki. Są to zajęcia statyczne i ważne jest, abyś miała cały czas rozgrzane stawy. Na zajęciach tych ćwiczysz w skarpetkach, lub boso.

2. Obawiam się, nie dam sobie rady na zajęciach.

Foremkowi instruktorzy podchodzą do każdej klientki indywidualnie. Jeżeli ktokolwiek ma problem z wykonaniem jakiegoś ćwiczenia, instruktorki zawsze służą pomocą. Podejdą, wytłumaczą i pokażą Ci jeszcze raz dane ćwiczenie, abyś jak najlepiej mogła je wykonać. Poza tym po zajęciach instruktorki są dostępne na recepcji, służą radą i pomocą, więc bez skrępowania możesz podpytać o prawidłowe techniki. Na niektórych zajęciach instruktorki mają możliwość dobrania dla ciebie indywidualnych obciążeń, lub mogą zaproponować łatwiejsze wersje ćwiczeń. W Foremce oferujemy duży wybór zajęć, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie, tak aby aktywność nie była stresem lecz czystą przyjemnością.

3. Czy zawsze dostanę się na zajęcia?

Tak, dla wygody naszych klientek wprowadziliśmy ograniczoną ilość osób na sali i zapisy na każde zajęcia. Zapisy mogą odbywać się telefonicznie, lub on-line. Możesz też przy zapisie wybrać stałe godziny i dni na które będziesz przychodzić. Da ci to gwarancję, że zawsze będziesz miała miejsce i sprzęt do ćwiczeń.

4. Jak szybko schudnę, chciałabym natychmiast osiągnąć wynik.

Nie ma możliwości szybkiego zrzucenia tłuszczu, poza operacją. Jeżeli jesteś na to zdecydowana, postaramy się polecić ci dobrą klinikę. Będziemy jednak namawiać cię do prostych i przyjaznych naszemu organizmowi rozwiązań. Prawidłowa „prędkość” to 0,5kg do 1 kg na tydzień. Kilogram tłuszczu to 7.000 kcal. Takie tempo zapewni ci stały spadek wagi i brak efektu jo-jo. Zaplanujemy wspólnie racjonalne cele długoterminowe, roczne, lub kilkuletnie i cele krótkoterminowe, tak, abyś zawsze wiedziała, ze jesteś na właściwej drodze do wymarzonej figury.

5. Chciałabym przyjść na zajęcia z narzeczonym. Czy jest to jakiś problem?

Foremka jest klubem aktywnej kobiety, dlatego w naszych zajęciach mogą uczestniczyć tylko Panie. Bardzo ważne jest dla nas to, aby kobiety czuły się swobodnie i nie były skrępowane. Oczywiście jeżeli masz ochotę pokazać narzeczonemu gdzie tak świetnie się bawisz, to serdecznie zapraszamy. Będzie mógł on poczekać na ciebie w kawiarni, lub w Patio pijąc pyszną kawę.

6. A czy w sali nie będzie duszno?

Komfort ćwiczeń jest sprawą bardzo ważną dla naszych klientek, więc stał się też naszym priorytetem, przy projektowaniu Foremki. Nasz Klub jest miejscem profesjonalnie przygotowanym do prowadzenia zajęć grupowych, sale są klimatyzowane, i mają wentylację mechaniczną pięciokrotnie przewyższającą normy dla klubów fitness. Klimatyzacja została zaprojektowana w taki sposób, aby zimne powietrze rozkładało się w sali równomiernie.

7. Czy wasi instruktorzy są profesjonalni?

Nasze instruktorki, przed otwarciem klubu przeszły kilkaset godzin szkoleń, pod kątem zajęć, które prowadzą. Dziewczyny są ekspertkami w swojej dziedzinie, o czym będziesz miała okazję się przekonać już na zajęciach

8. Ćwiczyłam w domu z płytą z treningiem, i nabawiłam się kontuzji. Czy ćwiczenia w Klubie są bezpieczne?

Błędne wykonywanie, ćwiczeń, nawet tylko z ciężarem własnego ciała, może skutkować kontuzją. Dlatego bardzo ważna jest prawidłowa technika. Nasze instruktorki są bardzo wyczulone na tym punkcie. Pilnują, aby trening był przede wszystkim prozdrowotny. Wirtualny trener, jest bardzo dobry, ale nie jest w stanie skorygować błędów technicznych ćwiczącego.

9. Po kilku miesiącach chodzenia, pewnie znudzą mi się zajęcia, co mi wtedy polecicie?

Przez cały czas, kiedy będziesz należeć do Foremkowej społeczności, będziemy starać się namawiać cię na udział w różnego rodzaju zajęciach. Gdy prowadzisz ciągle ten sam trening, przestajesz osiągać progres.

W Foremce mamy szeroki wybór różnorodnych zajęć, oraz świetne i kreatywne instruktorki, które będą modyfikowały zajęcia tak aby nigdy nie zagościła na nich nuda. Świetny sprzęt, nowoczesna muzyka i charyzmatyczne prowadzące, sprawią, że zajęcia zawsze będą interesujące.
Poza tym cały czas się szkolimy. Nie zamierzamy stać w miejscu! Będziemy regularnie poszerzać zakres oferowanych przez nas zajęć czym na pewno będziemy Panie miło zaskakiwać.

ul. Przemysłowa 17a
26-900 Kozienice

  • (+48) 734-124-144
+