Foremka powstała z miłości do świata i ludzi, to miejsce gdzie zaspokajamy przede wszystkim kobiecą potrzebę witalności, zdrowia i radości życia.

Tu możesz ćwiczyć, być zmęczona, może spłynąć ci makijaż, choć przecież w ogóle nie musisz się malować. Nikt nie będzie cię oceniał. Nie musisz się do niczego dopasowywać, bo pasujesz do wszystkiego.

Kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo i prozdrowotny charakter wszystkich zajęć. Nasze instruktorki są wspaniałymi fachowcami, są empatyczne, mądre i wyrozumiałe. Całą swoją troskę wkładają w twoje dobre samopoczucie A wszystko to dzieje się, w przyjemnej atmosferze, Tak, żeby Ci się nie nudziło, żeby ktoś z zewnątrz miał baczenie na twoje wyniki. To cały Foremkowy styl życia kobiety. Jesteś zawsze w dobrej formie, jesz to co dla ciebie dobre, twój metabolizm działa prawidłowo.

Motywujemy się nawzajem w naszej Foremkowej społeczności. Każdy jest tu nauczycielem i każdy jest uczniem. Piękne, ciepłe, serdeczne… Foremkowe kobiety. Idealnie nieidealne.

Mamy holistyczne podejście do kobiety od momentu jej wejścia do Foremki. Pokazujemy, uczymy, dajemy narzędzia do mierzenia sukcesu.

Stworzyliśmy miejsce, gdzie kobieta ma swoją oazę. Gdzie nikt jej nie ocenia, nikt nie dyscyplinuje, nikt nie każe jej być idealną. To miejsce dedykowane do tego aby nauczyć się mieć czas tylko dla siebie. Bez wyrzutów sumienia, pod okiem fachowców, przy aromacie pysznej kawy i z przyjaciółkami u boku.

Zdrowie

Foremka, to Klub prozdrowotny. Niezwykle ważne dla nas jest twoje zdrowie i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Instruktorki i cały personel jest w najwyższym stopniu wyczulony na twoje bezpieczeństwo w Foremce i zadowolenie z wysiłku jaki wkładasz w ćwiczenia. Będziemy prosić cię o wypełnienie kwestionariusza z informacją o twoim stanie zdrowia. To ile zdecydujesz się nam powiedzieć, będzie stanowiło punkt wyjścia do indywidualnego sposobu prowadzenia cię w Foremce. Możesz też nie chcieć udzielać nam informacji o stanie swojego zdrowia, jak to w Foremce – nic nie musisz. Wtedy dobierzemy ci ćwiczenia tylko pod kątem twoich upodobań. Jeżeli chcesz ćwiczyć tylko dla swojego dobrego samopoczucia i jesteś osobą zdrową, to dla ciebie dobre rozwiązanie.

Po konsultacjach przystąpimy wspólnie do wyznaczenia celów treningowych, długoterminowych – rocznych i krótkoterminowych - miesięcznych. Obierzemy cel i znajdziemy drogę jak tam dojść. Jeżeli jesteś po urazach, lub chciałabyś się skonsultować z fizjoterapeutą, zapraszamy do umówienia wizyty z Klubie. W ciągu całego okresu kiedy będziesz należeć do naszej Foremkowe społeczności, będziemy na bieżąco monitorować i korygować przyjęte metody, dietę i treningi – jeśli będziesz tego chciała. Dajemy ci możliwości precyzyjnego osiągania celów. Ale to tylko możliwości, to ty mówisz, gdzie jest granica współpracy. Jeżeli zechcesz przychodzić tylko na kawę, to przywitamy cię z radością.

ul. Przemysłowa 17a
26-900 Kozienice

  • (+48) 734-124-144
+